FindYourUni.eu

Co chcesz studiować?

Pogrupowaliśmy 102 547 programów z 608 uczelni w kierunki. Wybierz jeden, żeby zobaczyć, które kraje i uczelnie go prowadzą — i ile programów jest po angielsku.

KierunekProgramyPo angielskuKraje
Lingwistyka i języki obce11 417333833
Zarządzanie5676213333
Pedagogika464172333
Prawo3954101533
Sztuka i wzornictwo3403164733
Historia3241122733
Informatyka3191112533
Biologia240488032
Matematyka239974432
Fizyka225268833
Psychologia211688133
Ekonomia208590631
Nauki biomedyczne1908110133
Chemia187247232
Media i komunikacja170661332
Geografia i GIS168656533
Socjologia166165933
Inżynieria154957128
Medycyna154343931
Nauki o sporcie133638528
Inżynieria środowiska131456831
Filozofia124238232
Administracja biznesowa123461832
Politologia123165232
Mechanika i budowa maszyn121456030
Pielęgniarstwo121059629
Fizjoterapia119928228
Kulturoznawstwo105530032
Budownictwo93549329
Muzyka85333125
Religioznawstwo82218728
Nauki o Ziemi80322731
Stosunki międzynarodowe77458823
Finanse i rachunkowość76949825
Architektura76537729
Energetyka73920730
Analiza danych72240026
Elektrotechnika70736828
Inżynieria materiałowa66923730
Marketing64132527
Finanse63536728
Bezpieczeństwo63230728
Farmacja57830429
Biotechnologia56214529
Elektronika i telekomunikacja54519420
Sztuczna inteligencja53635026
Rolnictwo50815927
Zdrowie publiczne49113521
Technologia chemiczna47922225
Praca socjalna39311728
Żywienie i dietetyka34313025
Systemy informacyjne3417821
Technologia żywności3195424
Antropologia31311626
Lotnictwo i kosmonautyka30020917
Transport2987924
Automatyka i robotyka28910920
Turystyka i hotelarstwo2762821
Inżynieria produkcji2744119
Cyberbezpieczeństwo26519822
Stomatologia2507422
Studia regionalne23813421
Inżynieria oprogramowania20017117
Mechatronika1956823
Statystyka1888921
Nauki przyrodnicze1655210
Tłumaczenia1543819
Administracja publiczna1482320
Studia nad rozwojem1424211
Kryminalistyka13412312
Logistyka1301717
Bioinformatyka1254723
Studia europejskie1058018
Astronomia i astrofizyka1017210
Weterynaria975710
Studia amerykanistyczne907410
Nanotechnologia892716
Kognitywistyka892414
Optometria882512
Polityka publiczna633414
Nieruchomości603811
Bibliotekoznawstwo581012
Tworzenie gier56554

Programy, których katalog źródłowy nie przypisał do kierunku, nie są tu liczone — pełną bazę znajdziesz w wyszukiwarce programów.

Ostatnia aktualizacja: 2026-09-15.